Для моршинської «Скали» і головного тренера першої команди Василя Малика цей матч був нічим іншим як одним з етапів підготовки команди до нового чемпіонату у другій лізі. Матч проти грізного суперника з Прем’єр-ліги області моршинці оцінили як товариський. Зважаючи на це, «малиново-зелені» зіграли фактично двома складами і переглянули кількох потенційних новачків клубу.

Вболівальники у Винниках уже звикли, що їхня команда уже традиційно бореться за чемпіонство, а відтак втрата очок у матчах «національного» чемпіонату просто неприпустима. Тим більше, тоді коли у спину діючому чемпіону області дихають «Гірник» з Соснівки та ФК «Самбір».

Як і личить господарям, команда Романа Гданського поступово перехопила ініціативу і більше контролювала м’яч. Небезпечні моменти біля воріт Романа Данковича переважно з’являлися тоді, коли здалеку бив Костянтин Деревльов. Після одного з таких пострілів півзахисника «Руху» в поперечину господарі отримали неприємну контраатаку, яка завершилася виходом сам на сам потенційного новачка «Скали» Пилипа Попова. Останній пробив повз Шевчука – 0:1.

Пропустивши гол, гравці «Руху» дещо прокинулися, заграли активніше, однак з завершальним пасом чи ударом по воротах справи були кепськими. Натомітсь підопічні Василя Малика, маючи перевагу у рахунку, грали здебільшого на контратаках, однак брак взаєморозуміння між потенційними новачками команди та діючими гравцями гостей також відчувався. Пройти оборону винниківчан і створити бодай щось небезпечне біля воріт господарів, у першому таймі їм не вдалося.

Наприкінці першого тайму «Рух» явно награв на те, аби піти на перерву, не поступаючись у рахунку. Що цікаво, гол у роздягальню забив Іван Дикий, який цього дня святкував свій 30-ий день народження. Дикий головою замкнув масовану атаку господарів, яка розпочалася ударом Деревльова та продовжлилася чудо-сейвом Романа Данковича.

Забивши один гол, підопічні Романа Гданського розвинули свій успіх у другому таймі. Спочатку чудовий рейд флангом Макара замкнув Шептицький, а через кілька хвилин той-таки «Шипа» чітко реалізував пенальті за фол проти Сергєєва.

Основні гравці «Скали», які підсилили команду у другому таймі, аж ніяк не хотіли миритися з таких перебігом подій на полі. В одній з атак у відповідь підопічні Василя Малика відродили інтригу, забивши після подачі зі штрафного. Влучний удар після подачі у карний майданчик на свій рахунок записав ще один потенційний новачок Роман Подоляк.

До завершення гри у «Скали» був один стовідсотковий момент для того, аби зрівняти рахунок. Атака моринців завершилася голом Попова, щоправда арбітри у цьому епізоді вгледіли офсайд.

Усі інші атаки «Скали» захисники «Руху» нейтралізовували без особливих проблем.  Неозброєним оком було помітно, що грати у 30-градусну спеку на фоні дворазових тренувань «малино-зеленим» було важко. Те саме можна сказати і про «Рух». Команда забила рівно стільки, скільки і потрбіно було для перемоги.

Фінальний свисток головного рефері матчу Руслана Хомина зафіксував мінімальну перемогу «Руху» з рахунком 3:2.

У винниківчан перед відпусткою залишається лише матч у чемпіонаті України серед аматорів у Сарнах проти місцевого «Маяка», а «Скала» на базі у Моршині продовжує підготовку до участі у чемпіонаті другої ліги.

А потім казали…

Роман Гданський, головний тренер «Руху»

Вважаю, матч ми почали непогано. Ніби грали-грали, а потім пропустили гол у власні ворота. На мою думку, після пропущеного м’яча команда прокинулася і заграла ще краще. Проблему у наших гравцях бачу в тому, що деякі з них уже перебувають у відпустках. Уже помітно, що накопичилася втома і грати їм стає все важче і важче. У середу у нас ще гра в Сарна проти місцевого «Маяка», після якої команда піде у відпустку. Тішить те, що ми уже на першому місці завершимо виступи у нашій групі. Хлопці молодці, що виконали це завдання. А щодо другого кола, то воно для нас буде нелегким. Боротьба за чемпіонство буде серйозною.

Василь Малик, головний тренер «Скали»

Команда грала під серйозними фізичними навантаженнями. Першим таймом ми задоволені. Переглянули кількох потенційних новачків. По другому тайму є запитання, оскільки грала уже основа, а проблеми залишилися фактично ті ж. Маю на увазі швидкий перехід з оборони в атаку, гострий останній пас та інші.

Щодо новачків, то у нас на перегляді є шість потенційних новобранців. Думаю, що в команді залишуться не усі і крім цього на оглядини приїдуть ще кілька футболістів. Матч проти «Руху» дав нам чимало інформації для аналізу. Цей поєдинок розглянули як спаринг для основної команди.