З'їзд Народного Руху України висловив недовіру главам Вінницької, Донецької, Луганської і Харківської обладміністрацій. Вінницьку область очолює Олександр Домбровський, Донецьку - Вадим Чупрун, Луганську - Геннадій Москаль, Харківську - Арсен Аваков.

На з'їзді в неділю було прийняте рішення доручити керівництву партії звернутися до президента з проханням розглянути питання про доцільність подальшого перебування цих людей на займаних посадах. 

З'їзд також прийняв 10 звернень, зокрема про політичну ситуацію в Україні, про ситуацію в сільському господарстві, про необхідність проведення податкової реформи, про перебування на території України Чорноморського флоту Росії, про міжконфесійну згоду, про необхідність продовження соціально спрямованих реформ.

З'їзд прийняв звернення до патріотичних сил країни з закликом об'єднатися, а також до Ради нацбезпеки й оборони з вимогою брати активну участь у розгляді держбюджету відповідно до закону про РНБО, і розробці нової редакції законів про основи національної безпеки і військової доктрини України.

Інтерфакс-Україна