Путівка до фіналу чемпіонату України винниківчанам далася непросто. Зважаючи на те, що до фіналу виходила лише одна з чотирьох команд, права на помилку не мав ніхто. Навіть після стартових двох перемог у двох матчах підопічні Романа Гданського не мали права програвати у третьому. Одна помилка могла перекреслити увесь труд львів’ян на шляху до головного матчу турніру.

У першому матчі групи Б, до якої і потрапили винниківчани, наша команда з рахунком 1:0 здолала команду «Балкани» з Одещини, а у другому поєдинку до своєї скарбнички галичани поклали ще три пункти, обігравши з рахунком 3:2 харківський «Електровашмаш». Утім, незважаючи на дві стартові перемоги, київський «Колос» у матчі третього туру міг у турнірній таблиці перевернути усе з ніг на голову.

Протягом усього поєдинку, який проходив під дощ, «Рух» свідомо віддав ініціативу супернику, зробивши ставку на контратаки. Якщо відверто, то команда Руслана Костишина атакувала більше, однак могла пропустити першою. Наприкінці першого тайму передачу Святослава Козловського замикав Володимир Макар – гостям пощастило, адже м’яч влучив в поперечину і відлетів в поле. Інші свої моменти у першій 45-хвилинці галичани також не реалізували.

У другому таймі хід гри не змінився – більше атакували кияни, щоправда серйозної небезпеки біля воріт Шевчука створити їм не вдалося. «Рух» атакував менше, однак значно небезпечніше. У другому таймі, як і у першому, господарі були значно гострішими на завершальній стадії атаки, однак ані Шептицькому, ані іншим футболістам «Руху» ніяк не вдавалося заспокоїти вболівальників на трибунах. З чотирьох по-справжньому гольових моментів «рухівці» не реалізували жодного.

Написати про те, що кінцівка матчу для «рухівців» була нервовою – не написати нічого. Незважаючи на це, справедливість таки взяла своє – «Рух», набравши сім очок у групі Б, впевнено другий рік поспіль вийшов до фіналу аматорського чемпіонату України.

Коли відбудеться один з найвирішальніших матчів сезону для винниківчан, наразі невідомо. За неофіційною інформацією, він запланований на жовтень.

У суботу, 27-ого вересня, на стадіоні СКА «Рух» та «Гірник» з Соснівки зіграють у фіналі кубка області. Початок матчу о 16:00.

Післямова

Григорій Козловський, президент ФК «Рух»

АФ «П’ятихаська» -, мабуть, найнезручніший та найзагадковіший суперник для нас. З нашим щастям він нам і потрапив (сміється). Щодо матчу проти «Колоса», то розуміли, що матч буде фізично важким. Окрім того, гра вийшла складною морально. Вперше за останні кілька років ми свідомо віддали ініціативу супернику. Це було зуміловлено тим, аби зловити суперника на контратаці. Якщо відверто, то ми створили набагато більше, аніж суперник. Як правило, п’ять моментів для взяття воріт нам мало. Забиваємо з шостого (сміється).

Руслан Костишин, головний тренер ФК «Колос»

Це перший наш вагомий турнір для аматорського футболу. Звісно, хотілося більшого, аніж підсумкове третє місце у групі. У матчі з «Рухом» грали тільки на перемогу. Утім, якщо бути відвертим, то була нічийна гра. «Рух» грав дисципліновано за рахунком. Команда усім довела, що не випадково була у фіналі минулого року. Вважаю, якщо команда не програла жодної гри у групі, то вона заслужила вийти до фіналу. У цій грі ми багато нервували. Вважаю, ми поспішали і приймали невірні рішення. «Рух» створив достатньо моментів для того, аби забити.