Сьогодні футболісти львівського “Руху” вийшли з відпустки і познайомились з Юрієм Бакаловим та його тренерським штабом.

Про це повідомляє офіційний сайт львів’ян.

Перша зустріч гравців з наставником відбулась у конференц-залі “Гранд готелю”. Спортивний директор клубу Володимир Лапіцький та виконавчий директор Ростислав Пузанський представили гравцям новоспеченого керманича Юрія Бакалова та його тренерський штаб.

Першим помічником Бакалова буде Олександр Грицай, який у минуло мав досвід роботи у тренерському штабі Юрія Вернидуба в луганській “Зорі”.

Тренером воротарів буде Тарас Гребенюк, який вже неодноразово працював з Бакаловим, а саме у київському “Арсеналі”, “Славутичі” та ПФК “Львів”.

Також до тренерського штабу Бакалова увійшли вже добре знайомі вболівальникам “Руху” Юрій Шевчук, Віталій Романюк та Андрій Кікоть.

Головний тренер одразу окреслив головні плани на майбутнє.

Так, він зазначив, що що кардинальних змін в ігрову дисципліну вносити не буде, натомість, ігрова схема зазнає деяких змін. Також додав, що окрему увагу приділятиме тімбілдингу, оскільки переконаний, що атмосфера всередині колективу має надзвичайно велике значення.

Після усіх офіційностей команда вирушила на перше тренування у 2020 році, яке було проведено на полі майбутньої академії.