Вчені назвали продукт, який категорично не можна їсти. Це – цукор.

Про це пише РБК-Україна.

Як зазначається, цукор негативно впливає на організм: він прискорює старіння та знищує імунітет.

До чого призводить цукор, якщо їсти його більше норми:

  1. Цукор сприяє старінню. Цукор відкладається про запас у колагені шкірного покриву, тим самим зменшуючи його еластичність, що приводить до передчасних зморшок.
  2. Гормональні порушення. Найчастіше дівчата, які споживають багато цукру, відчувають гормональні порушення. Підвищення того чи іншого гормону найчастіше викликане саме білим цукром. Такі порушення призводять до набору ваги, потенційного розвитку захворювань статевої системи неінфекційного характеру і швидких перепадів настрою, стимулюючі розвиток депресії.
  3. Псує шкіру. Цукор сприяє появі акне, розвитку наявних запалень і призводить до підвищеного виділення шкірного сала. Відмовившись від цього продукту, можна істотно поліпшити стан шкіри без дерматологів і дорогих кремів.
  4. Цукор викликає жирові відкладення. З’їдаючи солодку булочку, цукор починає відкладатися в печінці у вигляді глікогену. Якщо глікоген підвищений, цукор починає відкладатися у вигляді жирових запасів, зазвичай це ділянки на стегнах і животі.
  5. Цукор викликає звикання. Одна цукерка, дві, три й ти не помічаєш, як з’їла всю упаковку. А на наступний день у тебе починається ломка! Цукор – справжній наркотик. Як стверджують фахівці, залежність від цукру по своїй силі вище, ніж залежність від героїну.
  6. Руйнує кістки та зуби. Цукор здатний вимивати з організму кальцій, що призводить до втрати зубів і крихкості кісток.
  7. Цукор позбавляє організму вітаміну В. Не помічали, що люди, які їдять цукор більш роздратовані та нервові? А все тому, що при надмірному вживанні цукру відбувається вимивання вітамінів групи В у всіх органах і системах.
  8. Цукор негативно впливає на серце. Особливо, якщо є серцеві захворювання. Надмірне споживання цукру порушує серцеву діяльність.
  9. Впливає на імунітет. Як стверджують фахівці, щоденне вживання цукру знижує рівень імунітету майже в 17 разів. Тому люди, які вживають в надмірній кількості цукор страждають сонливістю, апатією і часто хворіють.
  10. Цукор негативно впливає на роботу ШКТ. Дисбактеріоз, кольки, порушення функції печінки найчастіше пов’язані саме з вживанням цукру.