Відомий український шоумен Сергій Притула заявив, що так і не отримав орден "За заслуги" третього ступеня, який йому присвоїли за волонтерську діяльність.

Про це він повідомив у інтерв'ю "Радіо Свобода".

За його словами, після підписання наказу про присвоєння нагороди, так ніхто з чиновників і не зв'язувався з ним щодо її вручення.

"Після того мені ніхто не телефонував і не казав: Сергію Дмитровичу, вдягніть красивий костюм, пробийте ось тут дірочку – ми вам щось там вчепимо. Ні. Він, мабуть, десь лежить чи в Офісі президента, чи в якомусь іншому апараті. Можливо, ним хтось милується. Може, його хтось... Чесно? Я не знаю. Але це трохи смішно, якщо чесно", - зізнався Притула.

Також шоумен додав, що готовий прийти на офіційну церемонію вручення, бо це державна нагорода і не важливо, хто її присвоїв.

"Тому що це все-таки державна нагорода. І мені дійсно здається, що останніх 6 років свого життя я провів не даремно. Якщо мені не дали би цей орден, я так само руки не заламував би. Але вже раз дали, то я прийшов би обов’язково. Тому що вже потім, тримаючи сивим дідом внуків на колінах, я давав би їм можливість цим орденом гратися. Так само, як я у віці 6, 8, 10, 12 років грався медалями та орденом свого діда Василя Михайловича Будасюка, який воював у Другу світову.", - підсумував він.

Нагадаємо, що Притула жорстко розкритикував Зеленського та розповів про плани.