Рішення Конституційного Суду щодо незаконності норми про покарання за незаконне збагачення перекреслює усю боротьбу з корупцією в Україні.

Про це кандидат у Президенти від об’єднаних сил націоналістів Руслан Кошулинський заявив у Луцьку під час зустрічі з виборцями, передає власкор ІА "Вголосу".

"В Україні багато органів, які ведуть боротьбу з корупцією за дуже високу зарплату. За минулий рік від цієї боротьби з корупцією у казну держави надійшло 5 700 доларів", — зауважив свободівець.

Також Руслан Кошулинський прокоментував нещодавнє рішення Конституційного суду щодо скасування покарання за незаконне збагачення посадовців.

"Останнє рішення Конституційного суду вбиває всю боротьбу з корупцією. Рекомендую вам подивитися, нардепи з яких фракцій парламенту виступили авторами подання щодо скасування норми про незаконне збагачення. І більше ніколи не голосувати за ці політичні сили".

Нагадаємо, що кандидат у Президенти від об’єднаних сил націоналістів Руслан Кошулинський відвідав Волинь і поспілкувався з мешканцями Луцька та Горохова.