Про це вона написала на свої сторінці у Facebook.

«Я на чотири місяці покинула всі свої справи, музику, концерти, заплановану заздалегідь діяльність… Ми планували до 10-річчя перемоги на «Євробаченні» і проекту «Дикі танці» зробити великий тур… Тепер через останні події деякі плани неможливі… Я однозначно залишаюсь активною у всіх найважливіших питаннях щодо долі своєї країни, але я не планувала залишати музику і сцену. Це – моє життя, це – моя робота, це – моє повітря. Крім того, вибори – це вже абсолютно інша історія. Наскільки я буду активна у громадських ініціативах, покаже час», – написала співачка.

Як повідомляв "Вголос", українська співачка та активістка Майдану Руслана заявила, що немає планів йти у політику.

«Шановна громадо, шановні народні депутати. Я вчора абсолютно недвозначно оголосила, що не планую брати участі в Уряді. Критерії для кандидатур, що мали б взяти участь в роботі Уряду, були сформовані Колом Народної Довіри Майдану. Там є і мій підпис. Я не відповідаю цим критеріям, і вже багато разів заявляла про те, що у мене нема планів йти у політику», – пише Руслана.

Також вона додала, що і надалі залишається волонтером Майдану.

«Майдан залишає за собою право контролю за формуванням органів Влади і інших законодавчих актів згідно 5-ої статті Конституції», – зазначила активістка Майдану.

Окрім цього, 5 березня Руслана стала однією з десяти жінок із усього світу, яких Державний департамент США відзначив міжнародною нагородою за жіночу відвагу.

Також Руслані, яка була однією з лідерів Майдану, надходили грубі дзвінки з погрозами та попередженнями про розправу.

«Незважаючи на те, я продовжую публічно говорити про необхідність введення санкцій зі сторони Європи щодо порушників прав людини в України», – зазначила Руслана.