Про це 29 березня повідомив телеканал новин 112 Україна з посиланням на агентство Bloomberg.

Американські ретранслятори WNVT і WNVC у березні 2017 року продали на торгах свої частоти за 182 млн долл. Отже, вони більше не співпрацюватимуть із компанією MHZ Network, яка поширює контент RT, Deutsche Welle, France 24 та інших зарубіжних телекомпаній. Сигнал зазначених мовників також припинить бути доступним по кабельному телебаченню.

Головний редактор RT Маргарита Симоньян пов'язала подію зі статусом іноземного агента.

«Нас викинули з мережі мовлення у Вашингтоні. Присвячується всім, хто палко й щиро переконував нас у тому, що ярлик іноагента ніяк не вплине на роботу RT у Штатах», – наводять її коментар на сайті телеканала.

Нагадаємо, Russia Today об’єднує чотири цілодобові інформаційні телеканали, що мовлять із Москви більше ніж у 100 країнах світу англійською, арабською, іспанською та французькою мовами.

Як відомо, в листопаді 2017 року міністерство юстиції США змусило RT America зареєструватися як іноземний агент у США. Телеканал змінив схему подавання фінансових звітів, а вироблені ним програми стали маркувати як пропаганду іноземного уряду.

Також повідомлялося, що офіційний представник МЗС Росії Марія Захарова попередила, що жодне ЗМІ Британії не працюватиме на території Росії, якщо в Лондоні закриють російський пропагандистський телеканал Russia Today.