Про це повідомляє CNN.

Міністерство юстиції США давало телеканалу термін до 17 жовтня для реєстрації в якості іноземного агента. Але згідно з публічно доступними документами міністерства, RT ще не зареєструвався.

Крім того, телеканал планує боротися проти цього рішення.

«Команда наших юристів робить все можливе для RT, щоб не реєструватися як іноземний агент, і діалог триває. За їхньою порадою, ми поки не обговорюємо подальші подробиці», – заявила директор з комунікацій RT Анна Бєлкіна.

Як відомо, мін'юст США звернувся до російської телекомпанії RT, раніше Russia Today, з пропозицією зареєструвати американське відділення мовника як «іноземного агента».

Главред RT Маргарита Симоньян на своєму сайті звинуватила США у «війні» проти російських ЗМІ і посяганні на свободу слова. У зв'язку з цим в Росії заявили про готовність дати відповідь в ситуації з «обмеженням» російських ЗМІ в США.

Згодом міністерство юстиції Росії попередило «Радіо Свобода» і його проекти – канал «Настоящее время» і сайт «Idel.Реаліі», що їхню роботу в РФ можуть обмежити, оскільки «діяльність може бути кваліфікована як діяльність іноземного агента». 

В оприлюдненому в січні звіті американських спецслужб говорилося, що Росія втрутилася в президентські вибори 2016 року. Окремо в цьому звіті названо телеканал RT, який фахівці вважають «головним інструментом міжнародної пропаганди Кремля». 

У документі зазначено, що RT America «позиціонує себе як американський канал і навмисно намагається приховати будь-які юридичні зв'язки з російським урядом».

 

«Вголос»