Президент України Петро Порошенко під час засідання Ради регіонального розвитку Одеської області заявив, що ідеологія «русского міра» на Донбасі зазнала поразки. Про це повідомляє ТСН.

«Учора (1 березня. — Ред.) я був у Маріуполі. Фактично «русскій мір» зазнав поразки. Треба просто з’їздити до Маріуполя, який зараз має ресурсів на 3,4 млрд гривень, його бюджет зріс у сім разів порівняно з 2014 роком», — наголосив він.

За словами Президента, люди з окупованих територій кажуть, що в «русскому мірі» майбутнього точно немає і «ми це бачимо на власні очі», а також покращилося ставлення місцевих жителів Донбасу до українських військових.

«До Маріуполя ми виїхали на «передок», попереду Сартани, дуже близько до ворожих позицій, які вираховуються сотнями метрів, стоять підрозділи 79-ї десантно-штурмової бригади з Миколаєва. Я питаю, як ставляться мешканці сіл, що поблизу, (військові — Ред.) кажуть, що набагато краще, коли є дисципліна, коли вони бачать в солдатах і воїнах захисника, ставлення до них надзвичайно позитивне», — зазначив Порошенко.

Раніше "Вголос" повідомляв:  “Що за “русскій мір”?”: бібліотека одного з престижних вишів Львова поповнилася російськомовними книжками.

А через провокативне запитання Порошенко штовхнув і вдарив дівчину в обличчя.