Головний редактор тижневика «Суботня пошта» Рустам Курбанов, який отримав травми від побиття на автостоянці біля ринку «Південний», потребує операції на головному мозку.

Як повідомляє прес-служба облради, такі попередні висновки нейрохірургів.

На адресу голови обласної ради Мирослава Сеника надійшла відповідь від керівника управління МВСУ у Львівській області Михайла Цимбалюка на депутатський запит, ухвалений обласною радою 29 грудня 2006 р. щодо факту побиття журналіста.

„27 грудня у Львові, на паркувальному майданчику ринку „Південний", було вчинено брутальний напад на головного редактора газети „Суботня пошта" Рустами Курбанова, у результаті якого той отримав серйозні травми. Відомо, що напад на головного редактора „Суботньої пошти" вчинив підприємець, який має торгові точки на ринку „Південний", - сказано у відповіді міліції.

За фактом нанесення середньої тяжкості тілесних ушкоджень журналісту 4 січня Залізничний РВ ЛМУ УМВС у Львівській області порушив кримінальну справу за ст. 122 ч. 1 КК України.

Правоохоронці в ході розслідування також встановили, що скоєння злочину не пов'язано з професійною діяльністю журналіста.

На даний час досудове слідство у справі триває - проводяться слідчі дії та оперативно-розшукові заходи, спрямовані на встановлення істини у справі. Стан роботи з розкриття даного злочину та розслідування кримінальної справи взято під контроль СУ УМВСУ у Львівській області.

Як повідомляло агентство, 27 грудня на „парковці" ринку „Південний" підприємець цього ринку побив головного редактора та власника львівської газети „Суботня пошта" Рустама Курбанова.

Потерпілий потрапив у відділення щелепно-лицьової хірургії Львівської лікарні швидкої допомоги, в нього зламана щелепа у двох місцях, а також струс мозку. Залізничний райвідділ міліції порушив кримінальну справу за фактом нападу на Курбанова.

У коментарі агентству журналіст заявив, що розцінює це як вияв хуліганства і не пов'язує напад із професійною діяльністю. При цьому Курбанов наголосив, що напад стався у присутності охорони, яка в бійку не втручалась. Що стало причиною нападу Курбанов не уточнив.

Рустам Курбанов (1968 р.н.) власник та головний редактор львівського тижневика „Суботня пошта", яка виходить з 1996 року.

ПресТайм