ЛЬВІВ, 30 СЕРПНЯ, PRESSTIME.COM.UA. — Екс-голова ЛОО ХДС, лідер Соціально-християнської партії Антон Ружицький зареєстрований кандидатом в народні депутати від «Християнського блоку» під №2.

27 серпня ЦВК зареєструвала кандидатами в нардепи від «Християнського блоку» 178 осіб із 242, поданих в комісію.

Список блоку очолив лідер Всеукраїнської Політичної партії – Екологія та Соціальний захист Сергій Балюк (1962 р.н., пастор Християнської Євангельської Церкви, проживає у Мукачеві)

До списку також увійшли троє мешканців Червонограда: з: №62 - Михайло Олишко (1982 р.н., безпартійний, лаборант комп’ютерної техніки Червоноградського професійного гірничо-будівельного ліцею); №91 – Ольга Піх (1958 р.н., безпартійна, вихователь школи-інтернату для дітей сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування); №149 - Сергій Крухинець (1981 р.н., безпартійний, робітник КП «Комунальник»)

Нагадаємо, що у липні цього року Антона Ружицького було виключено з лав ХДС на засіданні Головної ради ХДС. Перед тим ЛОО ХДС висловила недовіру йому як голові обласної організації та заступникові ХДС за систематичне порушення партійної дисципліни, в тому числі й за те, що не написав заяву на складання депутатських повноважень. 9 липня він очолив Соціально-Християнську Партію, першим лідером якої була Оксана Білозір.

До «Християнського блоку» входять партії: СХП, «Екологія та Соціальний захист».