Про це в інтерв'ю журналістам заявив народний депутат фракції Партії регіонів, член комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності Володимир Олійник.

Ще на вчорашньому засіданні комітету так і не було прийнято рішення щодо проектів законів які забезпечують можливість відправлення на лікування Тимошенко.

«Саме опозиція наполягла на тому що ті проекти не можуть бути розглянуті, оскільки, начебто, депутати не встигли з ними ознайомитися. Голова комісії пан Кожемякін закрив засідання... Ми впевнені, що така відмова опозиції розглядати ті питання ще раз свідчить про відсутність бажання у опозиції відправляти свого лідера на лікування», – сказав Олійник.

При цьому він зазначив, що за процедурою і регламентом, ВР у четвер за наявності політичної волі депутатів зможе внести до порядку денного відповідні законопроекти.

«Головне - це наявність політичної волі», – зазначив він.

           «Батьківщина» передумала подавати законопроект щодо визволення Тимошенко

Нагадаємо, Микола Рудьковський, який раніше зареєстрував свій законопроект щодо лікування ув’язнених за кордоном, відкликав документ на доопрацювання. Повернути його він пообіцяв найближчими днями.

Ще один проект закону щодо можливості лікування за кордоном ув’язнених осіб внесла у парламент позафракційний народний депутат Анжеліка Лабунська.

Джерело: РБК-Україна