У зв’язку з надзвичайною ситуацією, що сталася на Львівщині, 8 липня рятувальники Республіки Білорусь передали львівським колегам гуманітарну допомогу.

Про це інформує Держслужба з надзвичайних ситуацій.

Зокрема доставлено аварійно-рятувальне обладнання та техніка для ліквідації наслідків надзвичайної ситуації природного характеру, а саме надмірної кількості опадів, що випала 22-24 червня 2020 року в західних регіонах України.

Очолив білоруську групу заступник Міністра МНС республіки генерал-майор внутрішньої служби Анатолій Долголевец. Українські рятувальники зустріли на кордоні своїх білоруських колег та організували супровід вантажу до пункту призначення.

Склад гуманітарного вантажу складається з 20 наметів «Памір-30»,  2-ох пересувних дизельних електростанцій, 14-ти мотопомп, 50-ти костюмів індивідуального захисту,  100-та касок пожежного, 2-ох каркасних наметів на 30 осіб, рукавів пожежних напірних різного діаметру загальною кількістю понад півтори тисячі. Загальна маса вантажу понад 20 тонн.

Гуманітарна допомога передана для потреб рятувальників Львівського гарнізону та використовуватиметься для ліквідації наслідків паводків що виникли на теренах області.

Раніше президент Білорусі Олександр Лукашенко передав запрошення президенту України Володимиру Зеленському відвідати Білорусь у 2020 році.