Пожежу на території шостого арсеналу ЗСУ біля Ічні у Чернігівській області повністю ліквідовано.

Про це сповістила прес-служба Міністерства оборони України.

Як зазначив начальник управління комунікацій та преси Міноборони полковник Олексій Чернобай, підрозділи ЗСУ спільно з ДСНС продовжують ліквідовувати осередки задимлення та тління.

“Станом на 21-00 залишаються поодинокі вибухи на двох тліючих майданчиках з періодичністю 1-2 вибухи на годину, які не несуть загрози населеним пунктам, розташованим поблизу арсеналу”, – мовиться в повідомленні.

У відомстві додають, що групи розмінування зачищають територію від вибухонебезпечних предметів.

Нагадаємо, що 9 жовтня о 03.30 ночі стало відомо про пожежу біля міста Ічня Чернігівської області. Там стався вибух на технічній території військового складу. До евакуації місцевих мешканців рятувальники залучили автотранспорт. Наразі вже евакуювали близько 10 тисяч осіб.

У зв’язку з вибухами на військових складах у Чернігівській області Петро Порошенко викликав силовиків для доповіді.

Своєю чергою, рятувальники опублікували відео з місця вибухів на складах боєприпасів на Чернігівщині.

У Міністерстві оборони України повідомили, що станом на сьому годину ранку інтенсивність вибухів на військових складах під Ічнею Чернігівської області складала 2…3 вибухи на секунду.

Водночас, стало відомо, що у зв’язку з вибухами на складах боєприпасів під Ічнею Чернігівської області до лікарів звернулися 63 людини.

Разом з тим, в «Укрзалізниці» через вибухи на технічній території військової частини в Ічні Чернігівської області вирішили закрити три перегони для руху потягів.

Зазначається, що пожежа на складі боєприпасів в Ічні виникла через чотири вибухи.

Водночас, Юрій Луценко розповів про головну версію слідства.