Біля стін мерії Івано-Франківська відбувся мітинг-пікет, у якому взяли участь підприємці і працівники ринків промислових товарів «Вотум», «Керен» та «Мальва», розташованих на вулицях Новгородській, Хотинській і Тичини в центральній частині Івано-Франківська.

Пікетувальники вимагали від міської влади не починати, як вони висловилися, «великого переселення народу», тобто перенесення промтоварних ринків із центру міста на його околицю в район Об’їзної вулиці, бо це, на їх переконання, «призведе до зростання соціальної напруги та збільшення кількості безробітних».

Звертаючись до учасників цієї акції, міський голова Івано-Франківська Зіновій Шкутяк, зокрема, сказав: «Жоден ринок в центральній частині міста, окрім, можливо, «Траяна», ми закривати або переносити в інше місце не будемо. Будемо лише облаштовувати їх, створюючи там цивілізовані торгові центри. Бо працювати на цих ринках в таких умовах, як зараз, — недостойно людини».

Прокоментувати цю подію ми попросили представника профспілкового комітету підприємців та працівників ринків промислових товарів обласного центру Володимира Шуминця:— Ми вийшли, — сказав він, — на площу біля «білого дому» тому, що категорично не сприймаємо ідею івано-франківських можновладців негайно перенести промтоварні ринки з центру міста на його околицю. Вважаємо, що вони повинні спільно з нами розробити схему поетапного вивільнення зайнятої під промтоварні ринки площі в центрі міста протягом 50-ти років та розподіляти нову площу під ринкову торгівлю на його околиці прозоро, на тендерній основі. Пріоритетне право оренди землі і торгових місць повинно надаватись підприємцям та працівникам уже чинних ринків без участі у цьому процесі посередників.

Насамкінець В. Шуминець поінформував про те, що ввечері заплановано зустріч керівників промтоварних ринків та голів їх профспілкових комітетів з представниками влади, на якій вони мають намір обговорити проблеми ринкової торгівлі в Івано-Франківську.