Про це він сказав під час прес-конференції у Польщі, – пише Українська правда.

«Я був і залишаюся українським політиком… Я буду відновлювати своє українське громадянство», – сказав він.

Також Саакашвілі заявив, що зі своїм оточенням організує масовий протестний рух в Україні.

«Цей рух буде розширюватися – і я знайду фактичну можливість приєднатися до нього», – сказав він.

Саакашвілі також заявив, що його команда буде докладати усіх зусиль, щоб зробити Порошенка «нерукопожатним» за кордоном.

Як писав «Вголос», 12 лютого 2017 року ЗМІ повідомили про арешт Міхеїла Саакашвілі. Політика викрали з одного зі столичних ресторанів. Натомість у СБУ, ГПУ та Нацполіції однозначно заявили, що не мають стосунку до затримання. Не мали ніяких відомостей про арешт і в ДМС. 

Петро Порошенко заявив, що вирішувати долю Саакашвілі – не його обов'язок.

У Держприкордонслужбі згодом повідомили, що Саакашвілі повернули до Польщі. Не минулося без сутичок, адже невідомі з оточення політика накинулися на правоохоронців.  Згодом з’явилось відео, як правоохоронці у масках та зі зброєю увірвались у ресторан «Сулугуні» та затримали Міхеїла Саакашвілі.

Видворений політик також попросив допомоги у ЄС та пообіцяв повернутись.

Усю ніч екс-президент Грузії Міхеїл Саакашвілі провів у готелі у столиці Польщі Варшаві під охороною, яку йому надала польська влада.

У грузинському парламенті заявили: якщо Саакашвілі вирішить надовго залишитися на території Польщі, грузинська сторона скерує до Варшави запит про його екстрадицію.

Міхеїл Саакашвілі пообіцяв, що не проситиме політичного притулку у Польщі. А його адвокати спробують оскаржити в Окружному адміністративному суді Києва видворення з України.

 

«Вголос»