Про це він заявив під час брифінгу в Одесі. 

Екс-президент Грузії звинуватив президента України Петра Порошенка у брехні та цинізмі.

«Ще спочатку року президент казав, що він підтримає проект Центру обслуговування громадян. Він і пальцем не поворухнув, щоб цей проект вступив у силу. Скільки можна брехати і обманювати: кілька днів тому закрився Центр обслуговування громадян, який Порошенко урочисто відкривав перед місцевими виборами. Згодом з подачі членів його ж фракції були прийняті нові норми, які не дозволили працювати цьому центру. Я звернувся із закликом не підписувати цього закону, але він його підписав. Одесити залишились із центром Туханова, де потрібно платити хабарі. Я втомився від невиконаних обіцянок».

Разом з тим  Міхеїл Саакашвілі заявив, що він вражений е-деклараціями українських можновладців.

«Вони публікують декларації, де є більш, ніж достатньо грошей на ремонти усіх доріг України. Це не робота. А зараз вони взялись за старе – продають посади голів районних адміністрацій. В Адміністрації президента підробляють результати конкурсів», - сказав Саакашвілі.

Також вже екс-голова Одеської ОДА заявив, що між режимом Януковича та Порошенка немає принципової різниці.

«Яка українцям різниця, хто на них чхатиме – Порошенко чи Янукович. Яка українцям різниця, хто їх грабуватиме – єнакіївські чи Кононенко. Яка різниця, хто собі присвоюватиме державне майно – Клюєв чи Ковальчук. Зараз, як грабували, так і грабують. Аваков і Насіров – стовпи цієї корупції, а вони залишаються на своїх місцях при владі. Мене так цинічно ще ніхто в житті не обманював. Останньою каплею для мене стали електронні декларації, коли ці наглі морди заявляють, що у них є мільйони, а при цьому вони  отримують соціальні допомоги», - наголосив Саакашвілі.

«Президент в Одеській області віддав усю владу клану бандитів та вбивць. Це відбувається відкрито. Одеську область віддають ворогам України. Я подав у відставку та починаю новий етап боротьби, щоб позбавити Україну від корупційної мерзоти, яка продала Україну», - додав Саакашвілі.