«Адміністрація президента України сьогодні вранці роздала наступні інструкції всім підконтрольним ЗМІ, ботам і спікерам від БПП. Тези написані Гриньовим і Медведєвим і узгоджені з президентом на щотижневій PR нараді», - написав Саакашвілі у Facebook.

В інших тезах нібито наголошується на тому, що ініціативи Саакашвілі на посту губернатора не принесли результатів.

Окрім того, там згадується те, що політична сила Саакашвілі програла парламентські вибори в Грузії.

«Програні дві парламентських кампанії, одна президентська і одні місцеві вибори. Така вперта наполегливість грузин у негативній оцінці діяльності Саакашвілі явно свідчить про те, що й вони невисокої думки про результативність його реформ. Оцінка з боку українців не буде вищою», - нібито йдеться в «інструкціях».

Там також зазначається, що Саакашвілі посилить конкуренцію на полі популістських політичних сил, таких як Батьківщина та Радикальна партія.

«Ця ніша зайнята. Напевне, для нього корисно було б об’єднати зусилля, але за природою він лідер-одинак», - публікує Саакашвілі «інструкції» Банкової.

«Петро Олексійовичу, ви б краще вже собачі будки будували, ніж витрачати дорогоцінний час президента воюючої країни на тиражування цієї нісенітниці і відвертої брехні», - написав екс-губернатор Одещини.

«Вголос»