В новому номері "Нового Погляду" хтось вирішив простібнутись над Садовим. Або ж, хтось вирішив вилизати у Садового якісь майбутні преференції. Вирішуйте самі. Просто шедевральні перші два абзаца.

А мери Берліна, Парижа та Вінніпега, ну просто образяться на останнє речення другого абзацу. Коротше – голубий абзац, або ганьба вуличними пустунчикам. Читайте і дивіться. Повноформатне фото тут.

Такий напис ось вже декілька тижнів прикрашає будівлю на вулиці Чорновола. Ганьба до смерті тим зловмисникам, які не побоялися гріха і в яких не здригнулася рука, щоб написати такий наклеп на Андрія Івановича – батька трьох дітей!

Соромно, бо напис майже в центрі міста, а там постійно ходять екскурсійні групи. А якщо трапиться турист, який знає українську мову? Що ж тоді люди подумають про Львів, у якому такий мер?

Та найбільше обурює те, що наші ЖЕКи, які мали б дивитися за порядком та чистотою в місті, протягом тривалого часу ігнорують таке безчинство. У коментарі "Погляду" начальник управління житлово-комунального господарства ЛМР Іван Квик сказав, що за шибениками годі встежити.

"У березні ми написали листа до міського управління міліції, щоб вони, патрулюючи вулиці, дивилися за порядком. Також постійно нагадуємо головам райдержадміністрацій, а ті – ЖЕКам, щоб регулярно чистили фасади будинків від графіті.

Проте не встигнуть працівники ЖЕКів стерти написи, як через тиждень вони з'являються знову. І нема на то ради", – скаржиться пан Квик.

Що ж доведеться Андрію Івановичу, певне, самому витерти напис, бо якщо працівники й далі так "старатимуться" чистити споруди, то ще й не такі образи можуть замайоріти на будинках міста.

"Новий Погляд", № 30 (38), 27 липня – 2 серпня 2007 року.