За такою вимогою депутат виступив на засіданні сесії ЛМР сьогодні.

Руслан Кошулинський нагадав, що у Львові існує критична ситуація із забезпеченням дошкільними навчальними закладами (ДНЗ). Тому у депутата викликав подив той факт, що у деяких приміщеннях колишніх ДНЗ продовжують перебувати комерційні структури. Йдеться про ДНЗ №110 на вул. Суха, 10 у Франківському районі, ДНЗ №22 на вул. Сяйво, 16, що на Левандівці, ДНЗ №97 на вул. Дністерській, 25, ДНЗ №69 на вул. Нуковій, 8а.

«Дозволю собі припустити, що, згідно з чинним законодавством, вони (комерційні структури — Вголос) не мали б там перебувати без згоди начальників відповідних відділів освіти та начальника міського управління освіти», - зауважив депутат від ВО “Свобода”.

Саме тому Руслан Кошулинський просить мера Львова дати відповідь про правомірність надання таких погоджень, назвати прізвища тих посадових осіб освітньої галузі, які мають до цього причетність, а також визначити, яку відповідальність нестимуть ці посадові особи. Голова фракції також просить Андрія Садового назвати конкретні кроки, які спрямовані на відновлення вищезазначених дитячих навчальних закладів.

Окрім того, Руслан Кошулинський звертається і до прокурора міста Львова, щоб дати правову оцінку діям або бездіяльності посадових осіб відповідних районних відділів та міського управління освіти.