Таку думку Андрій Садовий висловив під час зустрічі з мешканцями вул. Новознесенської (межує із вулицею Богданівською, на якій розташований колектор «Ензиму») та мікрорайону Знесіння на території церкви Пресвятої Богородиц для обговорення ситуації причин та шляхів подолання неприємного запаху в місті, інформує кореспондент Вголосу.

Попри те, що міський голова Львова дистанціювався від конфлікту "Львівводоканалу" та "Ензиму, він все ж нагадав жителям району Знесіння ( цю територію останнім часом називають «газовою камерою») про шкоду, яку приносить «Ензим» очисним спорудам та місту загалом.

Виступ Андрія Садового люди зустріли вигуками «Брехуни!», «Ви людей травите!», «Ви бандити, які хочуть знищити Львів!». Крім того, жителі вул.. Новознесенської запросили мера Львова, керівника водоканалу та представників дріжджового заводу приїхати вночі в мікрорайон та «понюхати, чим тут пахне».
Відповідаючи на запитання мешканців Знесіння про те, що міський голова Львова за всі роки перебування на посаді зробив у вирішенні питання неприємного запаху в місті, Андрій Садовий сказав: «Нічого! Взагалі ніякої роботи нема! Розстріляти мене негайно! Вигнати зі Львова і заборонити в’їжджати у Львів».

Відповідь Андрія Садового люди зустріли оплесками та вигуками «Так!».

В кінці зустрічі мер Львова сказав, що йому соромно за неприємний запах у місті, однак він самостійно нічого зробити не може. Андрій Садовий запропонував створити так званий народний екологічний контроль, тобто ініціативну групу, до якої ввійшли жителі району Знесіння та представники громадських організацій.

Нагадаємо, нещодавно мер Львова заявив, що ПрАТ «Ензим» та ЛМКП «Львіводоканал» повинні вибудовувати свої стосунки відповідно до чинного законодавства.