Про це заявив під час прес-конференції міський голова Львова Андрій Садовий.

За словами Андрія Садового зараз головне – захистити результати виборів, проконтролювати підрахунок голосів на виборчих дільницях.

«Якщо одним словом охарактеризувати процес виборчої кампанії, то вибори пройшли достатньо нервово. Люди, які проводили вибори у Львові останні 20 років, інформують мене, що таких виборів не було вже давно. Це пов‘язано з тим, що ТВК сформували зверху і зовсім не врахували баланс політичних сил у Львові. Також суттєво на перебіг виборів вплинуло те, що замість 24 членів ДВК було по 18-29, що створило великі проблеми на дільницях, зокрема черги на 1,5-2 години. Отож потрібно постаратись, щоб під час підрахунку голосів не було подібних ситуацій і важливо, щоб усі члени виборчого процесу чесно виконали свій обов‘язок» - сказав Андрій Садовий.

Якщо результати волевиявлення громадян будуть суттєво відрізнятися від даних екзит-полів, то, на думку Андрія Садового, це свідчить про використання нечесних технологій під час підрахунку голосів.

Що ж стосується співпраці мера Львова з ВО «Свобода», яка за результатами опитувань набрала більше, ніж 30% голосів виборців, то Андрій Садовий зазначив, що готовий працювати із будь-якою силою, бо це відповідає чинному законодавству.

«Я особливо великого опонування зі сторони «Свободи» не бачив. Всі політичні сили, які були представлені у місцевій владі просто вчилися злагоджено працювати. Враховуючи ту ситуацію, яка сьогодні є в Україні, нам потрібна єдність. Тому я вже зараз звертаюся до всіх, хто працюватиме у міській раді, демонструвати єдність. Ми повинні бути монолітом, лише тоді ми вистоїмо і переможемо. Якщо ж буде по-іншому, нас просто порозставляють по кутах» - зазначив Андрій Садовий.