За словами міського голови, загалом вибори у Львові проходять спокійно. Єдина незручність – черги, в якій довелося постояти навіть йому з дружиною.

«Ситуація на дільницях спокійна. Єдине, що спостерігаються черги, що було цілком прогнозовано - ми попереджали по те, що кількість людей, які працюють в дільничних комісіях є недостатньою. Також є проблема в тому, що деякі дільниці відкрилися з запізненням через те, що рішення про виключення зі списків «Батьківщини» не зовсім оперативно було донесене до дільничних комісій. Також не на всіх дільницях були вивішені плакати усіх мажоритарників, через що Львівська міська територіальна виборча комісія прийняла рішення узагалі їх зняти. Не знаю, чи це рішення всюди виконали. Але це такі фонові речі, а найважливіше відбуватиметься під час підрахунку голосів. І тоді вже можна буде робити будь-яку оцінку», - сказав А.Садовий.

Сьогодні близько 14.00 міський голова Львова Андрій Садовий проголосував на виборчій дільниці на вул. Генерала Чупринки, 130 (приміщення Львівського державного інституту новітніх технологій та управління ім. В'ячеслава Чорновола).

На дільницю міський голова прийшов із дружиною та молодшим сином.