Я закликаю жителів міста, які ще не створили об‘єднань, поїхати у вже готові ОСББ і подивитися, як організована робота. Величезний позитив полягає в тому, що лише три місяці тому мешканці цього будинку створили ОСББ, а сьогодні вже мають повністю відремонтований дах. Ми виділили з міського бюджету 87 тис. гривень на капітальний ремонт покрівлі. Тому я рекомендую мешканцям усіх будинків Львова створювати об‘єднання співвласників, отримувати кошти з міського бюджету і не чекати «з моря погоди», а вирішувати ті нагальні потреби, які є в будинку», - сказав Андрій Садовий.

За словами Андрія Садового, цього року у міському бюджеті Львова на ремонти об‘єднань співвласників багатоквартирних будинків передбачено 6 мільйонів гривень. За ці кошти будуть проведені ремонти у 43 будинках.

Нагадаємо, що цього року у Ратуші створено Ресурсний центр підтримки та розвитку ОСББ. Тут вчать львів‘ян як стати повноправними господарями у своїх будинках, надають інформацію та залучають кошти міжнародних організацій.