Про це Андрій Садовий сказав у коментарі журналістам сьогодні, передає кореспондент Вголосу.

«Я не пригадую за останні 20 років, щоб у Верховній раді було так багато депутатів від Львівщини. Кожен, хто йшов на вибори, мав дуже багато обіцянок перед своїми виборцями і виборці чекають, що це справдиться. В першу чергу ми хочемо, щоб депутати з Львівщини показували приклад. Приклад навіть у таких речах, як особисте голосування, не прогулювати сесійні засідання і, звичайно, відстоювати інтереси нашої держави», – сказав Андрій Садовий.

Мер Львова додав, що депутати від Львівщини у Верховній раді повинні працювати для захисту та розвитку української мови, аби «ми не мали такої ганебної ситуації в мовній політиці, як зараз». Крім того, нардепи мають об’єднати зусилля для покращення економічної ситуації у Львівській області.

«Якщо подивитися на економічну карту України, то Львівщина займає не найкращу позицію. Треба вміти відстоювати інтереси свого міста, свого краю, тому що у світі є конкуренція. Я хочу мати таку надію, що наше львівське лобі має бути сильним, потужним, щоб їм не соромно було приїжджати додому, щоб вони потім не позичали у Сірка очі», – сказав міський голова Львова.

Він зазначив, що народним депутатам від Львівщини будуть систематично подавати проблематику міста.

Секретар Львівської міської ради Василь Павлюк додав, що народні депутати від Львівщини розпочнуть ініціювати прийняття низки документів для реформи місцевого самоврядування та змін у бюджетній сфері.

«Ми всі обіцяємо рай, коли йдемо на вибори. Однак ми прекрасно розуміємо, що раю завтра не буде, але я впевнений, що наші представники у парламенті зроблять все для того, щоб Україна стала українською», – сказав секретар ЛМР.

Як писав Вголос, сьогодні у Львівській обласній раді підпили Угоду про співпрацю між народними депутатами від Львівщини та місцевими радами.