Про це Андрій Садовий сказав під час брифінгу сьогодні, передає кореспондент Вголосу.

Мер Львова нагадав, що робоче засідання сесії Львівської міської ради відбудеться у четвер, 13 грудня.

«Дуже складний порядок денний. В нього я вніс питання по структурі міста, по виконавчому комітету. Багато є змін, пов’язаних із роботою комунальних підприємств. Наприклад, питання туристичного напрямку, – ми хочемо, щоб вони мали право займатися також комерційною діяльністю, щоб працювали на самоокупності», – розповів Андрій Садовий.

Він додав, що в серед питань, які стосуються структури Львівської міської ради, буде підсилення напрямку ОСББ, створення управління, яке має займатися ІТ, а також затвердження нової назви департаменту Євро-1012. Андрій Садовий пропонує назвати департамент Євро департаментом розвитку.

Крім того, планується створення юридичного департаменту на базі теперішнього юридичного управління. Збільшення кількості департаментів ЛМР, мер Львова аргументував тим, що юридичних звернень до міськради стає все більше.

Андрій Садовий додав, що 15% звернень до нього на прийомах – це випадки, коли люди не можуть між собою порозумітися і хочуть, щоб влада стала на ту чи іншу сторону. Крім того, є багато звернень, які стосуються майнових та земельних питань, житлово-комунального господарства, і по кожному питанню потрібен юридичний висновок.