Як повідомляє прес-служба Львівської міськради, про це йшлося на Х з'їзді Всеукраїнського товариства політичних в’язнів і репресованих, який пройшов у Львові 7 серпня.

Основна тема таких занять, за словами Садового, правдива історія боротьби та здобуття незалежності України.

Таку ідею на з’їзді від імені міського голови Львова висловив директор департаменту «Адміністрація міського голови» Львівської міської ради Олег Березюк.

«Та країна та місто, яке не знає свого минулого і не хоче про нього знати, ніколи не стануть успішними. Бо будуть жити у фантазіях нереальності. Наші діти, внуки політв’язнів, мають ще з уст живих свідків почути правдиву історію. Сьогодні це наш спільний обов’язок», - зауважив міський голова Львова Андрій Садовий.

Детальну схему проведення занять у школах міста планується розробити до 1 жовтня. А розпочати проведення занять із 1 листопада. Координувати дану роботу буде управління освіти Львівської міської ради.

Як очікується, заняття будуть проведені у 9-11 класах та узгоджені із загальним розкладом в школах.

Нагадаємо, що у суботу, 7 серпня, у Львові відбувся Х з'їзд Всеукраїнського товариства політичних в’язнів і репресованих. Участь у з’їзді взяли делегати від 21 обласного осередку організації.