Нещодавно одне з львівських інформагентств (ЗІК) повідомляло про заплановані зміни у виконавчій структурі Львівської міської ради, а саме про те, що місце заступника міського голови з гуманітарних питань, яке займає Василь Косів, дістанеться директор департаменту «Адміністрація міського голови» Олег Березюк. Натомість на місце Березюка буде призначена Наталя Міхнова, яка сьогодні є начальником управління внутрішньої політики ЛМР.

Як зазначив міський голова Львова, у Львівській міській раді постійно відбуваються ті чи інші ротації.

«Але якщо говорити про Косіва, то він сьогодні працює заступником міського голови з гуманітарних питань. Я думаю, що він достатньо довго ще буде працювати на цій посаді. Він молода активна людина і достатньо якісно представляє місто Львів», - сказав Андрій Садовий.

Що стосується Олега Березюка, то, за словами мера, він працює керівником департаменту міського голови, має достатньо великий потенціал і на сьогодні жодних підстав змінювати його на посаді Андрій Садовий не бачить.

«Наталя Міхнова працює начальником управління внутрішньої політики. Вона цю посаду обіймає не так давно, я думаю декілька років їй ще треба попрацювати, щоби набратися досвіду», - зауважив міський голова.