Міський голова Львова Андрій Садовий зовсім не цікавиться розвитком невеликих мікрорайонів, тому громади Львівщини не хочуть приєднуватися до Львівської ОТГ.

Про це в ефірі ток-шоу "Говорить Великий Львів" 28 травня заявив голова фракції ВО "Свобода" у Львівській міськраді Маркіян Лопачак, коментуючи питання про примусове створення "Великого Львова".

Зазначимо, під час засідання Уряду 27 травня Кабмін підтримав об’єднання Львова із майже 20 сусідніми населеними пунктами у Львівську ОТГ.

"Сьогодні ми бачимо реакції багатьох громад, які категорично не згодні з цим рішенням, - зазначив Лопачак. - І протягом останніх трьох років, коли обговорювати створення цієї ОТГ, на жаль, представники Львівської міської ради, зокрема мер, не знайшов хвилинки, щоб приїхати до громад і поспілкуватися".

Також депутата ЛМР наголосив: "Мешканці Винник, Брюхович та інших населених пунктів, що біля Львова, знають десятки, а то й сотні прикладів, як ставиться чинна мерія і її чиновники до віддалених районів - Рясного -2, Тракту Глинянського, вул. Пластової. Тому вони задумалися: "А що буде з нами?". Чи є в них довіра до чинного мера Львова? Думаю, що ні".

Як писав "Вголос", «Знищив Львів – і нас знищить!»: голови ОТГ – ПРОТИ «Великого Львова» на чолі з Садовим.

https://www.facebook.com/govoryt.velykyi.LVIV/videos/700047050810549/?t=0