Підприємства Львівської міської ради, на реорганізацію яких із бюджету регулярно виділяють великі суми коштів, продовжують бути збитковими. І це, за словами політолога Юрія Ситника — відповідальність міського голови Львова.

Про це Ситник сказав ефірі “Народного толк-шоу” на телеканалі НТА.

“У будь-якій організації, у будь-якому бізнесі є той, хто організовує процес. Те, що робиться у львівських комунальних підприємствах, я знаю не з газет. Я мав нагоду у 2010 році проводити аудит “Львівводоканалу”. Тому як він працює, як працюють аналогічні підприємства – мені не потрібно розказувати. Це наскрізь корупційні схеми, зверху донизу. І завданням міського голови Садового завжди було очолити цю корупцію”, – зазначив Ситник.

“Потрібно замовити аудит комунальних підприємств міської ради, а крім того – використовувати ті можливості, які вже є. Ніхто ж не забороняє вимагати від них управлінську звітність, щоб розуміти, скільки грошей і на що витрачають”, – додав політолог.

Більше про бюджетні оборудки у Львівській міській раді під час пандемії коронавірусу читайте у статті: “Львів’яни, вас пограбували!

Повний запис ефіру дивіться тут: