Після реєстрації депутатів голова комісії депутатської діяльності і законності, депутат від фракції ВО «Свобода» Любомир Мельничук повідомив, що у зв’язку з тим, що в міжсесійний період депутати відповідно до закону не мали права працювати у комісіях, то вони не могли опрацювати усіх питань порядку денного пленарного засідання.

Тому Любомир Мельничук вніс пропозицію – розглянути сьогодні, 15 жовтня, перших 2 питання порядку денного пленарного засідання: про затвердження порядку денного 9-ї сесії Львівської міської ради 6-го скликання і про внесення змін до міського бюджету м. Львова на 2012 рік.

Цю пропозицію Любомира Мельничука підтримали 59 депутатів.

Додамо, що загалом в порядку денному сьогоднішнього пленарного засідання було 93 питання.

Міський голова Львова Андрій Садовий після закінчення пленарного засідання повідомив, що під час колегії він намагався переконати депутатів працювати сьогодні повноцінно.

«Я 40 хвилин переконував депутатів про необхідність роботи сьогодні повноцінно, тому що ми не розглянули жодного питання, а люди чекають. Депутати всі опустили голови. Я розумію, що їм прийшла команда з Києва – не голосувати. Тому дав Бог, щоб під тиском працівників сфери житлово-комунального господарства хоча би сьогодні розглянули питання прибирання міста», – наголосив мер.

На запитання про те, коли буде наступне пленарне засідання сесії міськради Андрій Садовий відповів: «Наскільки я зрозумів від депутатів, вони до кінця парламентських виборів не мають бажання працювати».