Про це в коментарі «Вголосу» повідомив голова депутатської бюджетної комісії Яромир Самагальський.

Він розповів, що в засіданні взяли участь і депутати, і представники громадських організацій та виконавчих органів влади.

«Усі питання, які потрібно було розглянути в комплексі з ухвалою про міський бюджет, ми розглянули. Йдеться про програму допомоги львівським виробничим підприємствам щодо оренди землі, ухвалу щодо акцизу, щодо податку на нерухомість, ухвалу щодо пільг для громадських організацій, навчальних закладів і релігійних громад, щодо податку на землю. Також ми розглянули рішення виконавчого комітету, на якому було внесено останні зміни до проекту бюджету, і внесли деякі корективи», – пояснив Яромир Самагальський.

Депутат наголосив, що зараз найбільше запитань – до податку на нерухомість, наразі немає спільного рішення, тому розгляд цієї ухвали буде винесено на наступне пленарне засідання сесії.

«В Україні ще ніхто не затвердив ухвали щодо податку на нерухомість, усі чекають на певні роз’яснення від Кабміну. Тому ми вирішили відкласти розгляд цього питання на наступне пленарне засідання сесії й ухвалити його до кінця січня», – розповів Самагальський.

На запитання, чи готові депутати Львівської міської ради в понеділок розглядати проект бюджету, Яромир Самагальський відповів: «Мені здається, що депутати готові розглядати й ухвалити бюджет. Коли це буде – чи в понеділок, чи вівторок  потрібно узгодити фракціям з міським головою, це вже технічне питання».

Нагадаємо, сесія Львівської міської ради, на якій сьогодні мали розглядати проект бюджету Львова на 2015 рік, не зібрала кворуму – частина міських обранців відмовилася поспіхом ухвалювати бюджет. Вони заявили, що «нагнути» громаду і депутатський корпус так, як це зробив Гройсман у Києві, ухвалюючи бюджет уночі й потім підсуваючи хтозна-що, не вдасться.