«В освітній галузі міста Львова складається ситуація, яка загрожує виникненню проблем з фінансуванням та соціальним напруженням серед педагогічних працівників. Це стало наслідком неузгоджених рішень центральних органів влади та протиріччя між вимогами Закону України «Про Державний бюджет України», яким затверджено зростання мінімальної заробітної плати, зростанням цін на енергоносії та фактично виділеними коштами на освітню галузь», - зазначено у листі-зверненні.

«Галузь Львова для належного забезпечення навчально-виховного процесу у 2011 році недофінансована на 45,2 млн грн. Відомо, що така ж ситуація є і в інших містах України. Протягом останніх років, не дивлячись на непрості у фінансовому плані часи, ми намагались утримати належний рівень інвестицій у освітню галузь. З 2008 року місто виділило 82 млн грн на ремонти у школах та садочках», - повідомив міський голова.

За словами Садового, «ігнорувати інвестиціями в освіту не можна, адже саме освіта – це та галузь, яка може допомогти державі зміцнюватись».

Нагадаємо, педагоги Львова 1 березня обговорили недофінансування і нововведення в галузі освіти у Личаківській районній адміністрації.