Про це сьогодні на сесії ЛМР заявив депутат-свободівець Любомир Мельничук, передає кореспондент Вголосу.

Він нагадав, що цьогоріч виповнюється 145 років з дня створення та 25 років з дня відновлення Товариства «Просвіти» імені Тараса Шевченка.За словами депутата, товариство орендує приміщення на вул. Друкарська, 6, однак у 2012 році виконком відмовив Львівському обласному об’єднанню у  наданні фінансової підтримки для покриття видатків за оренду приміщень.

«Серед громадських об’єднань, які отримують фінансову підтримку виконавчий комітет не передбачив об’єднання «Просвіти» ім. Шевченка, натомість,  ГО «Самопоміч» отримало 70% відшкодування платежів», – наголосив Мельничук.

Він додав, що внаслідок таких рішень виконавчого комітету, заборгованість «Просвіти» за оренду приміщення складає 114 тис, 989 грн.

«Львівська міська рада вважає неприпустимі дії виконкому, спрямовані на усунення товариства від громадської діяльності. Міська рада вимагає від мера  і виконкому вжити заходів з надання фінансової підтримку «Просвіті» щодо покриття заборгованості за оренду приміщень та надання пільгових умов за користування приміщеннями», – заявив він.