Про це інформує кореспондент Вголосу.

Як зазначив голова Львівської облради Петро Колодій, Андрій Садовий у телефонному режимі повідомив, що не може прийти на сесію через «раніше запланований графік». Він попросив депутатів перенести питання по Львівському сміттєзвалищу на перше після обідньої перерви.Відзначимо, що «інші плани» у Садового з’явились тільки сьогодні. Зокрема, лише сьогодні близько 11:00 прес-служба мерії поширила анонс виїзного брифінгу Садового в одну з львівських шкіл.

Як відомо, Андрій Садовий систематично пропускає засідання сесії обласної ради, де його визначають доповідачем з питання рекультивації звалища ТВП у Грибовичах.

Крім Садового, на сесію не прийшов також голова Львівської ОДА Віктор Шемчук (за словами Петра Колодія, він перебуває у відрядженні в Києві), а також начальник Головного управління Міндоходів у Львівській області Віталій Пекарчук.

Як писав Вголос, питання про закриття Львівського міського сміттєзвалища мали розглядати на попередньому засіданні сесії ЛОР, однак тоді депутати ухвалили лише Угоду про розподіл вуглеводнів.