Про це він написав у своєму блозі на Українській правді.

«Офіційно повідомляю, що Львівська міська рада не дарувала Яні Шемякіній квартири, про яку йде мова. Це не правда», - запевняє Садовий.

«У нас є добра традиція – дарувати від громади міста квартири сім'ям, в яких народилась трійня та львів'янам-олімпійським чемпіонам. Ми дуже зраділи, коли Яна принесла Україні золото і маючи намір дотриматись своєї традиції, розпочали пропонувати різні варіанти. Безумовно, Яна отримає ту квартиру, яка їй буде до вподоби і яку зможе собі дозволити громада. Ми будемо пропонувати варіанти доти, доки не дійдемо компромісу. Коли чотири року аналогічний подарунок від міста отримав Олександр Петрів, йому також довелось переглянути різні варіанти. Місто не є надзвичайно багатим особливо в теперішній час. Наш подарунок – це не розкіш, але впевнений, що він буде достойним олімпійської чемпіонки Яни Шемякіної», - написав мер Львова.

Нагадаємо, львівська мерія запропонувала Шемякіній трикімнатну квартиру на Сихові на вулиці Полуботка, 23. Разом з тим квартира потребує суттєвого ремонту і розташована біля залізничної колії, тому чемпіонці вона не сподобалась.