Андрій Садовий разом із "Слугою народу" намагатиметься скасувати вибори депутатів Львівської міської ради, а тому і його депутати саботують сесію ЛМР.

Про це у соціальних мережах написав голова фракції "Європейської солідарності" Петро Адамик.

"Андрій Іванович - присядьте, видихніть, вибори закінчились! Істерика не личить серйозним людям. Відразу після виборів до Львівської міської ради 25 жовтня їх результат було атаковано «зеленою» владою, чиї «слуги» не потрапили до міської ради. Через суди вони намагаються дотепер оскаржити та скасувати результати виборів. Вчора відбувся з цього приводу черговий суд", - наголосив депутат.

"Запуск роботи міської ради — це ключовий елемент захисту вибору львів‘ян від спроб влади їх скасувати. В рамках чинного законодавства ми провели всі необхідні процесуальні рішення для легітимації обраної Львівської міської ради. Визначіться Андрію Івановичу — ви і далі підігруєте «слугам» в їхньому бажанні скасувати вибір львів‘ян, чи повертаєтесь до роботи міського голови?", - зазначив Петро Адамик.

Передісторія

  • 24 листопада відбулась перша сесія новообраного складу Львівської міської ради. Її відкрив очільник Територіальної виборчої комісії Ігор Сліпецький, під час якої депутати прийняли присягу та розпочали свою роботу.
  • Натомість Андрій Садовий влаштував істерику, назвав рішення Міської виборчої комісії щодо призначення першої сесії Львівської міської ради нового скликання на 24 листопада “аферою” і у притаманному йому стилі заявив, що владу у місті намагаються захопити “злочинні клани”. Він же заборонив депутатам від “Самопомочі” та “Голосу” приходити на засідання ЛМР.