Про це він заявив кореспонденту «Вголосу».

За його словами, всі намагання трудового колективу «Успіх БМ» змусити «чинуш» Садового перестати знищувати підприємство закінчилися нічим.

«Як ми не намагалися захищатися – проти «ратушанської» мафії складно боротися. Вони знищують наше підприємство економічно та морально. Працівники вже завтра готові оголосити безстроковий протест – більше ніж 300 маршруток не виїдуть на рейси. Нам уже дуже складно їх стримувати, адже народний гнів переповнює чашу терпіння. Як Садовий має намір потім пояснювати це людям, які замерзатимуть на порожніх холодних зупинках, – мені не зрозуміло», – каже пан Іськович.

Він підкреслює, що, згідно з рішенням Апеляційного суду Львівської області, «Успіх БМ» має право обслуговувати маршрути, які їм належать.

«Проте Садовий не відступається і подає касаційну скаргу на це рішення у Вищий адмінсуд у Києві. Хоча ми сподівалися, що в нього залишилася хоч крапля поваги до приватних підприємців, та й, зрештою, усієї громади Львова. Аж ні: начальник юридичного департаменту міськради Гелена Пайонкевич учора заявила: «Касаційну скаргу ми не відкликали. По-друге, в нас зараз немає з компанією «Успіх БМ» жодних стосунків. Договір буде розірвано з АТП-14630 в односторонньому порядку, як я і говорила», – пояснює транспортник.

За його словами, сподівання на відкликання міськрадою касації було останньою надією трудового колективу.

«Коли вони дізнаються, що цього не сталося, керівництво «Успіх БМ» уже просто не зможе стримувати своїх працівників від радикальних протестних дій. Двічі обстріляний мер це добре знає, як і те, до якого катаклізму це призведе у Львові. Але хрусткі папірці для нього, як бачимо, важливіші за комфорт львів’ян та гостей міста Лева», – резюмує Іськович.