Андрій Садовий розповів, що у четвер під час пленарного засідання сесії Львівської міськради він звертатиметься до Тадея Едера, який є депутатом міськради від Партії регіонів, щодо нещодавнього «безпрецедентного» випадку під Оперним театром. 

Міський голова повідомив, що одразу після того, як йому розповіли про інцидент, він говорив з Тадеєм Едером. Проте, за словами мера, з певних технічних причин забрати авто було неможливо. 

Садовий запевнив, що він проситиме директора театру, аби надалі жодні заходи в оперному не починалися, якщо під стінами театру паркуватимуться автівки. 

«Приїжджають багаті люди  на джипах, для яких правила не діють», – обурився мер. 

Крім того, мер поінформував, що для проспекту Свободи докуплять спеціальні кулі, які встановлять, щоб унеможливити в’їзд на площу перед Оперним театром. 

Нагадаємо, під час проведення у Львові свята «Міс Львів 2012» на площі під Львівським оперним театром запаркувалося близько 60 автівок. Попри те, що інспектори ДАІ виписували порушникам правил паркування квитанції про сплату штрафу, водії здебільшого на це не реагували.