Мер повідомив, що жодної ухвали про перенесення Вернісажу в міськраді не було. Натомість в Інтернеті з’явився текст пояснювальної записки, в якій помилково йшлося про перенесення "Вернісажу". Цю пояснювальну записку готувала заступник начальника управління природних ресурсів та регулювання земельних відносин Ірина Гримак.

«І пані Гримак, і пан Бокало (начальник управління – Вголос) написали заяви з проханням звільнити їх із займаної посади. Вони написали пояснення. Пані Гримак написала у своєму поясненні, що вона висловила свою особисту думку в пояснювальній записці, яка попала на руки громадськості. Бо ця записка не була в офіційному тексті ухвали», – розповів Садовий.

Мер наголосив, що він не вважав за доцільне звільняти Ірину Гримак, бо вона, на його думку, написала хибну пояснювальну записку несвідомо. Тому міський голова оголосив догану їй, а також пану Бокалу.

Мер пояснив, що в мерії була ухвала про створення туристично-інформаційного центру, до якого власне і підготували пояснювальну записку, де помилково йшлося про перенесення Вернісажу.

Журналісти уточнили в мера, чи ухвала, яка зникла, стосувалася інформаційного центру.

«Звичайно. Немає ніякої ухвали стосовно «Вернісажу». Її не було і нема, щоб ви всі зрозуміли. Була ухвала міської ради по Кривоноса по інформаційно-туристичному центру, але чомусь одна з людей, які писали пояснювальну записку – пані Гримак – висловила позицію: «А може це буде перенесення «Вернісажу». Вона за це є суворо покарана, тому що одне нерозумне слово чиновника спричинило велике збентеження і хвилювання людей», – наголосив мер.

Журналісти знову ж таки звернулися до Садового із запитанням, чи пані Гримак хотіла одноосібно перенести «Вернісаж».

«Ні. Якщо ви маєте запитання до пані Гримак, то можете до неї звернутися особисто. Я думаю, що вона глибоко жаліє від того, що вона зробила. І прошу не шукати чорного кота там, де його немає», - відповів міський голова.

Він ще раз наголосив, що пояснювальної записки щодо перенесення "Вернісажу" немає в тексті жодної ухвали.

«Цієї пояснювальної записки в тексті ухвали немає. Вона була з самого початку. Коли потім пані Гримак побачила, що вона неправильна, вона її забрала і подала правильну записку. Це була її особиста помилка», – підкреслив Садовий.

Тоді журналісти поцікавилися у мера, якби депутати не звернули увагу на цю помилку, і з технічною помилкою проголосували, то чи «Вернісаж» би сьогодні перенесли.

«Ні в якому разі! Друзі мої, почитайте текст ухвали. В тексті ухвали жодного слова про «Вернісаж» не йдеться, нічого взагалі не було. Голосується текст ухвали. Якщо хочете, поспілкуйтеся з пані Гримак. Вона фахівець, і працює в міській раді дуже давно, я думаю, більше, ніж я. Вона вам ці речі пояснить», – наголосив Садовий.

Він додав, що коли побачив хибну пояснювальну записку в Інтернеті, то для нього це було шоком, бо «ніхто ніколи при здоровому розумі не міг би такого собі придумати».

Нагадаємо, сьогодні міськраду пікетували підприємці Вернісажу з вимогою не переносити ринок з площі Вічевої.

Депутати від ВО «Свобода» звернуться до прокуратури щодо зниклої ухвали, а також щодо змін пояснювальних записок, про які говорив мер.