За результатами опитування Комітету виборців України список рейтингу сильних та слабких сторін потенційних кандидатів в мери Львова очолює чинний міський голова Андрій Садовий (7,5 бали). Інші кандидати у списку дещо від нього відстають, хоча Петро Писарчук, який зайняв другу позицію у рейтингу має теж досить непоганий показник – 6,1. Далі по списку: Олег Тягнибок – 4,4; Олександр Сендега – 4,3; Василь Куйбіда – 4,0; Володимир Гірняк – 3,4; Богдан Кук - 2,6.

«Якщо ж говорити про професіоналізм і компетенцію кандидатів, то можна побачити, що три кандидати отримали однакову оцінку – 6 балів. Це Садовий, Писарчук і Куйбіда», - зазначає Оксана Дащаківська.

Експертне дослідження показало, що, якщо електоральний рейтинг Садового визначають як найкращий, то є три кандидати, які володіють потенційно однаковим рейтингом – Писарчук, Куйбіда і Тягнибок. При цьому експерти зазначають, що в Андрія Садового існує одна небезпека, пов’язана із розділенням електорату. Адже його електоральне поле ділить ся на дві групи: ті, хто суворо за нього, і ті, хто суворо проти нього. Тобто є велика імовірність протесаного голосування проти Садового.

Як підкреслює Оксана Дащаківська, приблизно одинаково експерти оцінюють рівень підтримки кандидатів в мери з боку центральної влади. Окрім того, як вважають експерти,
головним, що може перешкодити правовому протіканню виборчої кампанії може стати кримінальне переслідування кандидатів з боку силових структур.

Ще однією особливістю дослідження став той факт, що «Фронт змін» Арсенія Яценюка та «Сильна Україна» Сергія Тігіпка не змогли знайти у списку рейтингову кандидатуру.

«Це можна пояснити тим, що нові партії шукають нових облич. З другого боку, це свідчить про слабкість цих партій, бо вони створювались переважно під загальнодержавних лідерів, а тепер їм треба шукати кандидатів на місцях», - пояснює Оксана Дащаківська.

Експертне дослідження з приводу сильних та слабких сторін кандидатів на посаду міського голови проводилось 3-5 вересня Комітет виборців України. Дослідження проводилось у трьох великих містах України – в Харкові, Дніпропетровську та Львові. У цьому опитуванні експерти повинні були оцінити за десятибальною шкалою сильні та слабкі сторони кандидатів, можливі загрози для кандидатів, їх виборчої кампанії.