Доповідати питання щодо виконкому, згідно з порядком денним пленарного засідання, має міський голова Львова Андрій Садовий.

У проекті ухвали пропонується розпустити виконавчий комітет Львівської міської ради і визначити кількісний склад виконавчого комітету Львівської міської ради у кількості 7 осіб.

У документі також запропонований оновлений персональний склад виконавчого комітету ЛМР, який запропонують на затвердження депутатському корпусу.
До нового виконкому мають увійти:
1. Садовий Андрій Іванович
2. Павлюк Василь Михайлович
3. Литвинюк Марта Василівна
4. Синютка Олег Михайлович
5. Косів Василь Михайлович
6. Шевчук Володимир Сергійович
7. Зюбаненко Сергій Вікторович

Слід зазначити, що міський голова пропонує залишити з чинного зараз виконкому 6 людей. Оскільки до складу виконкому досі входить Станіслав Броневицький, який уже не є начальником Львівського міського управління ГУ МВС України у Львівській області, то міська рада своєю ухвалою має затвердити виконком з новим начальником міської міліції – Сергієм Зюбаненком. Інших персональних змін мер, судячи з ухвали, не пропонує.

Нагадаємо, що депутати Львівської міськради уже приймали ухвали про розпуск чинного виконкому міськради. Проте це рішення оскаржувала міська рада.