Про це у своєму пості у «Facebook» написав голова фракції ВО «Свобода» у Львівській міськраді Любомир Мельничук.

«На наші вимоги невідкладно демонтувати комуністичну символіку з будівель, які не належать до пам’яток архітектури, та виконати Закон України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки» Андрій Садовий відповідає просто: це робили львівські майстри, і воно є гарно», – написав Мельничук.

«Не збагну одного:

Чи міський голова Львова не звикся з думкою, що його «ростовський» друг уже не президент, і далі рефлекторно вважає, що закони пишуться для бидла, а обраним на такі дрібниці немає часу?

А може, відчуває свою безкарність і вседозволеність, бо, обмінюючи голосування «Самопомочі» в Раді, може отримати кишенькового прокурора області й хоче насолодитися всією повнотою можливостей?

Може, Вам, шановний Андрію Івановичу, нагадати, що у Львові фактично немає сім’ї, яка не постраждала б від радянського терору?

Коли через два тижні традиційно вітатимете Януковича з черговими уродинами, просто задумайтеся, де він опинився із цілою армією продажних прокурорів, суддів і ментів, та не тримайте Львів’ян за сліпих дурнів!» – наголосив «свободівець».

З вимогою демонтувати комуністичну символіку з будинків до мера Львова звертався депутат-«свободівець» Іван Лещишин. Ось яка відповідь надійшла з мерії: