Журналісти проаналізували оголошені тендери на виготовлення та встановлення дверей в Україні за останні пів року та з’ясували, що найдорожчі двері поїдуть саме до львівської Ратуші.

Про це пише видання “Діло“.

Львівське комунальне підприємство «Ратуша-сервіс» 31 січня 2020 року підписало договір на встановлення скляних дверей у будівлі Ратуші, що на площі Ринок, 1. Переможцем було визначено компанію ТОВ “БК ТМ ГРУП”, яка погодилась виконати роботи за 740 000 тис.грн.

21 квітня те саме ЛКП «Ратуша-сервіс» придбало двері у Львівську мерію за 589 130 грн. Відповідний договір місто уклало 21 квітня 2020 року з компанією ТОВ «Дельтабуд». За ці кошти мають встановити 5 дверей. Тобто, одні двері платникам податків у місті обійдуться більше як в 100 000 грн.Цікавим є те, що пропозиція цієї компанії не була найдешевшою. Заявка конкурентів була дешевшою на 100 000 гривень.

8 липня ЛКП «Ратуша-сервіс» уклало ще один договір на виготовлення та встановлення дерев’яних дверей в кількості 5 шт. на другому поверсі Ратуші. Вартість закупівлі склала 570 000 тис.грн.Переможцем у закупівлі було визначено ПП ВКФ “ЛЕАНДРА”.

Разом, за останні пів року на нові двері у Львівській міськраді витратили 1 млн. 899 тис. 130 грн.Про вхідні (парадні) двері, які вважаються найдорожчими, у жодному тендері не йдеться.

Нагадаємо, напередодні стало відомо, що міський голова Львова Андрій Садовий (“Доля”) під час карантину вирішив встановити собі у мерії душ, при чому на тендері вибрав для цього найдорожчу із пропозицій — за понад 750 тисяч гривень.

Після цього на засіданні Львівської міської ради депутат від ВО “Свобода” Андрій Рікота публічно зганьбив Садового й вручив йому “золотий” душ як символ зловживань і корупції мера. Наступного дня Садовий відмовився від цього душу.

Пізніше стало відомо, що Садовий купив собі в Ратушу туалетного паперу на 1 мільйон гривень.