Про це Андрій Садовий сказав під час брифінгу сьогодні.

Андрій Садовий заявив, що готовий співпрацювати з будь-якою політичною силою, яка сповідує українські ідеали.

«Якою буде наша співпраця з оновленим депутатським корпусом – подивимось. Але я вважаю, що і „Свобода”, і „Фронт змін” є корисними для Львова, а їх програми практично не мають розбіжностей з моєю. У єдності – сила!», – сказав Андрій Садовий.

Також він додав, що протягом 4-х років його каденції, він не мав жодних розбіжностей зі жодною фракцією у міськраді, за словами Андрія Садового, були хіба що „тактичні розбіжності щодо того, як краще вирішити питання”.

Щодо заяви партії „Фронт змін” про те, що вона займатиме опозиційну сторону у Львівській міськраді, Андрій Садовий сказав, що у цьому не має змісту, потрібно працювати разом на користь львів’ян.

Також Андрій Садовий подякував всім львів’янам, які виконали свій громадянський обов’язок 31 жовтня, а особливо тим мешканцям Львова, які його підтримали.

Не зважаючи на низьку явку виборців на дільниці, Андрій Садовий переконаний, що він має високий кредит довіри і львів’яни підтримують розпочатий ним курс реформ.

Нагадаємо, що «Свобода» планує відправити у відставку міського голову Львова Андрія Садового, оскільки вважає, що їх погляди на розвиток міста не співпадає.