Про це Андрій Садовий сказав у коментарі Вголосу сьогодні.

За словами міського голови, розмови про те, що він веде переговори з ГП „Пора” є чутками. Також Андрій Садовий заявив, що не матиме жодних розмов з Партією регіонів.

„Те, що деякі міські голови вступають у Партію регіонів – їх приватне право. Мер повинен займатися не політикою, а господаркою. Я не вів і не буду вести з Партією регіонів жодних переговорів. По-перше, навіщо мені сваритися з їхніми кандидатами. По-друге, кожна партія хоче мати кандидата на посаду міського голови, який має високий рейтинг мешканців і користується у них довірою. Але ми не можемо віддавати свою працю” – сказав Андрій Садовий.

Також міський голова відзначив, що має багато пропозицій від міських осередків різних партій, які хочуть бачити його своїм кандидатом на місцевих виборах, проте конкретних назв не надав.

Андрій Садовий додав, що ці партії, які хочуть бути причетними до його висування на посаду міського голови, не ставлять йому жодних умов про співпрацю.

„Ніяких умов. Просто, якщо хочете, Андрій Іванович, то будь ласка. Я б не хотів бути причетним до якоїсь партії, хіба формально. Тому що я маю займатися комунальною політикою, щоб люди відчували себе людьми” – сказав Андрій Садовий.

За його словами, згідно з чинним законодавством протягом 10-15 вересня він оголосить, яка партія висуватиме його на посаду міського голови на місцевих виборах 31 жовтня.