В нашій країні тотальної брехні і безвідповідальності якось не заведено нагадувати політикам про їхні передвиборчі обіцянки. Хіба мало чого може наговорити людина в запалі передвиборної боротьби? Наприклад, «ці руки ніколи не крали!» Або, скажімо, януковичі, які обіцяли дешевий газ, чи Буняк, який свого часу клявся дати Львову воду за два роки. (Оцініть нашу тактовність – ми навіть не згадуємо про все намолочене Олійником!). Але, як кажуть, маємо те що маємо. Що ж усіх цих виродків тепер розстріляти за те, що вони своїх обіцянок не виконують? Це буде явний перебір – так не можна, у них же діти...

Наш помагай-мер Садовий також наобіцяв чимало. Однією з обіцянок лідера Самопомочі було скорочення чиновників.

Спершу він так і зробив: затіяв реорганізацію структури виконавчої влади, проголосивши, що у її ході буде скорочено чисельність чиновників – їх мало стати на 59 осіб менше. Щоправда чіткої схеми скорочення оприлюднено не було. Скорочували, так би мовити, у ручному режимі: виганяли тих, хто був неугодний новому мерові, а на їх місце приймали різних шаманів та матюкливих юристів із «Самопомочі».

Але минуло трохи часу і виявилося, що не усіх соратників Садовому вдалося прилаштувати. Відтак мер звернувся до депутатів міської ради з пропозицією збільшити кількість чиновників у виконавчих органах міської ради на … 30 % !!! 

Цікаво, що пропозиція Садового не містить жодного обґрунтування. Депутатам просто роздали аркуші, де навпроти назви департаменту чи райадміністрації - число нових штатних працівників.

Збільшення чисельності працівників у виконавчих органах Львівської міської ради.

Управління охорони історичною середовища - 10 штатних одиниць,
Інспекція ДАБК" - 10 штатних одиниць,
Департамент фінансової політики - 9 штатних одиниць,
Департамент економічної політики - 36 штатних одиниць,
Департамент містобудування - 74 штатних одиниць,
Департамент житлового господарства та інфраструктури — 20 штатних одиниць,
Департамент гуманітарної політики - 50 штатних одиниць,
Департамент «Адміністрація міського голови» - 10 штатних одиниць,
Керуючий справами - ЗО штатних одиниць,
Галицька районна адміністрація - 10 штатних одиниць,
Залізнична районна адміністрація - 8 штатних одиниць,
Личаківська районна адміністрація - 8 штатних одиниць,
Сихівська районна адміністрація - 8 штатних одиниць,
ФранкІвська районна адміністрація - 9 штатних одиниць.
Шевченківська районна адміністрація – 8 штатних одиниць

Ось такі аркуші були роздані депутатам. Без жодних пояснень і аргументації. Мовляв, не ваше свиняче діло! Ваша справа натискати на кнопки і не задавати ніяких дурацьких запитань. Як полюбляє казати наш міський голова: «Дякую за вашу мудрість і ваш здоровий глузд!»

Загалом, міський голова Львова пропонує збільшити чисельність чиновників на 350 осіб. Зрозуміло, що збільшення штату чиновників автоматично тягне за собою нові бюджетні видатки. А це, відповідно, б’є по фінансуванню соціальної та комунальної сфер міста. За словами експертів, нова армія чиновників вимиє з куцого міського бюджету понад 10 млн грн. (!)

Отож будемо продавати землю і комунальне майно для того, аби прогодувати нових чиновників. З чим і поздоровляємо усіх львів’ян: «Дякую за вашу мудрість і ваш здоровий глузд!»