"На другу половину червня заплановано відкриття нового ринку в районі вулиць Китайська-Пасічна, повідомляє прес-служба міської ради. Рішення про створення цього ринку було прийняте на засіданні виконавчого комітету Львівської міської ради у лютому цього року.

Зараз закінчують будівельні роботи з облаштування нового ринку, на якому планують відкрити близько 100 торгових місць. Відкриття та подальше функціонування ринку дасть можливість зменшити кількість незаконних торгових яток у районі.

"Сьогодні ситуація із стихійною торгівлею виглядає досить втішно, виявлені лише поодинокі випадки. Це перш за все спричинено забезпеченням потреби підприємців місцями для торгівлі. Нещодавно було відреконструйовано ринок на вул. Личаківській, 152. Для працівників близько 80 торгових місць цього ринку також були створені належні умови праці", - сказав заступник голови Личаківської РА Богдан Жила."

Така інформація від прес-служби міської ради була сьогодні розповсюджена львівськими ЗМІ. На фотографіях, зроблених в районі вулиць Китайська-Пасічна не видно жодного закінчення будівельних робіт і тим більше, 100 торгових місць.

Після минулорічних радісних звітів про стаханівські покоси трави на вулицях Львова, прес-служба міської ради, підримуючи славу традицію свого шефа Садового, продовжує забивати поштові скриньки повідомленнями про "фантастичні" досягнення Андрія Івановича та його команди.